Tek Bir Telefonda İki WhatsApp Kullanma Yöntemleri Nelerdir?

Tek bir telefondan iki tane WhatsApp nasıl kullanılır? İşte yöntemi

0 321

En çok kullanılan sohbet uygulaması olan Whatsapp için bazı kullanıcılar iki hesaba sahip olabiliyor. Bu durumda da tek bir telefonda iki WhatsApp hesabı kullanılabilir mi sorusu öne çıkıyor.

Misafir Kullanıcı Olarak İkinci WhatsApp Hesabı Ekleme

Misafir kullanıcı olarak WhatsaApp’a ikinci hesap şu şekilde eklenmektedir;  android cihazda yeni bir misafir hesabı oluşturarak bu hesabı bir e-posta adresi ile doğrulamak gerekmektedir. Daha sonra Google Play Storedan WhatsApp uygulaması indirilerek telefon numarası ile bir hesap oluşturulmalıdır. Bu sayede tek bir telefonda iki WhatsApp hesabı kullanılabilmektedir. Yapılacak tek şey ana hesap ile misafir hesap arasında geçiş yapmaktır.

Uygulama ile İkinci WhatsApp Hesabı Ekleme

İkinci Whatasapp kullanmak için ilk olarak telefonunuza bir uygulama indirmek durumundasınız. Bu işlem için kullanılan en popüler uygulamalardan biri “Parallel Space – Çoklu Hesap” adındaki uygulamadır.

Parallel Space – Çoklu Hesap uygulamasını telefona indirilip başlatıldıktan sonra WhatsaApp seçeneğinin yanındaki ekle seçeneğine basılmalıdır. Bu sayede telefonunuzda yeni bir alan açılacak ve bu alana WhatsApp uygulaması yüklenecektir. Telefon numaranızı girerek hesap oluşturduktan sonra ikinci WhatsApp hesabını aynı telefonda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Bahis Siteleri