MAC Bilgisayarlarda Olması Gereken Programlar Nedir?

Macbook kullanıcıları için bir bilgisayarın olmazsa olmaz programlarını listeliyoruz.

0 321

Bir MAC’ten tam anlamıyla verim almak için Apple’ın yerleşik olarak sunduğu uygulamalarını ve App Store’daki en çok indirilenler listesini bilmek gerekiyor. Bu sayede bilgisayarınızdan maksimum verim alabilirsiniz.

Mac bilgisayar sahiplerinin cihazlarından maksimum verimi almasını sağlayacak MAC bilgisayarlarda olması gereken programlar bilgisayarı daha işlevsel kullanmanızı sağlayacaktır.

En Çok Kullanılan MAC Programları

En çok kullanılan MAC programları kullanıcıların ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Ancak çoğu kullanıcının en çok tercih ettiği programlar daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak açısından yardımcı olmaktadır.

Airmail 3, Apple’ın yerleşik olarak sunduğu Mail uygulamasını beğenmeyenlere aradıkları sade ve Gmail benzeri arayüzü sağlayacak uygulama olarak Airmail 3 öne çıkıyor. İphoto, Apple’ın en iyi fotoğraf uygulaması. Bütün fotoğrafları albümleri  hepsi tek yerde toplamaya yaramaktadır. Memory Clean, cihazın arka planında çalışan programları kapatarak bilgisayarınızın daha rahat çalışmasına olanak veren güzel bir Mac programıdır.

AppClenaer, bilgisayarınızda bulunan istemediğinizi programları tamamen kaldıran bir programdır ve oldukça kullanışlıdır. PhotoScape X, bilgisayardaki fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabilecek harika bir uygulamadır. Kullanımı basit olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Bahis Siteleri