Kedi Mamasında Doğru Ürün Kullanımının Önemi

0 4

Kediler, diğer canlılar gibi gün içinde farklı besinlere ihtiyaç duyarlar. Doğal ortamlarında kedi türleri, et ile beslenir. Günümüzde ise evlerde beslenilen kedilere, farklı içeriklere sahip mama çeşitleri verilir. Mamalar; sığır, tavuk ve hindi gibi hayvanların etlerinden üretilir. Ayrıca içerisine kedilerin ihtiyacı olan diğer vitamin ve mineraller de takviye edilir.

Günümüzde evcil hayvanlar için mama geliştiren çok sayıda marka ve bu markaların da kendi içinde farklı ürünler var. Bunlar arasından seçim yapmak bazen zor olabiliyor. Önceliği her zaman güvenilir markalara vermek gerekiyor. Hills bu noktada en güvenli markalardan birisi olarak öne çıkıyor. Hills kedi maması, sahip olduğu özellikler sayesinde dünya genelinde ve ülkemizde en fazla tercih edilen markalardan birisi haline gelmiştir.

Hills Kedi Maması

Kediler, içinde bulundukları yaş ve gelişim dönemine bağlı olarak farklı içerikteki mamalara ihtiyaç duyarlar. Yetişkin bir kedinin ihtiyaç duyduğu besinler ile yavru bir kedinin ihtiyaç duyduğu besinler aynı değildir. Bundan dolayı mama seçimi yaparken kedilerinizin içinde bulundukları gelişim dönemi ve diğer özellikleri dikkate almanız gerekiyor.

Hills, kedilerin ihtiyaçları için farklı ürünleri sizlere sunuyor. Hills yavru kedi maması da bunlardan birisidir. Yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu besinleri içerir. Sunulan bir diğer seçenek ise Hills kısır kedi maması olup, bu ürün de kısırlaştırılan kedilerin ihtiyaç duyduğu besinleri içerir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.