Elektronik Sigaralar Sigarayı Bırakmaya Yardımcı Oluyor

0 81

Elektronik sigara, temelde gerçek tütün içimini taklit eden bir elektronik cihazdır. Genellikle bir bobin, bir atomizer ve şişe veya kartuş gibi bir tanktan oluşur. Kullanıcı tütün yerine “Buhar” içiyor.

Bu nedenle, sigara içen kişiye herhangi bir ürünü almak yerine bir “sigara” içtiği hissi verilir. Bu ürünler elektronik sigaralara (e-sigara) çok benzer ancak bu ürünler hiç tütün içermez. Tütün içermek yerine, gaz halindeki propilen glikol veya butandan yapılan buhar içerirler. Ancak sigarada kullanılmak yerine buharlaştırıcılarda, yani hareket halindeyken kullanılabilen elektronik sigaralarda kullanılırlar.

Elektronik sigara içerisine eklenebilecek çeşitli farklı aromalar bulunmaktadır. Kullanıcı daha sonra bu aromalardan birini seçip elektronik sigara tankına yerleştirme kabiliyetine sahip olur. Gün boyunca ısınmaya ve buhar vermeye devam edecek. Bazı insanlar birkaç saatte bir vurmayı tercih ederken, diğerleri sadece günde bir kez vuruyor. Hatta bazıları tanktaki sıvıları birbiriyle karıştırır ve bu, bu sigaraların ürettiği buhara karıştırılabilen çeşitli farklı tatlar üretir.

Neden Sigarayı Bırakmak İsteriz

Sigara içenlerin çoğu, sigaranın tehlikeleri konusunda emin değildir ve bu nedenle alışkanlığı bırakmaya karar verir. Ancak çoğu şeyde olduğu gibi, bırakmak için iyi nedenler vardır. Ana nedenlerden biri, sigaranın ciğerleriniz için son derece zararlı olmasıdır. Ancak elektronik sigara kullanmak size bu tür bir his vermez çünkü üretilen buhar hiç tütün içermez.

E-sigara, insanların tütün içmeyi bırakmalarına yardımcı olmanın bir yolu olarak daha popüler hale geliyor. Nikotin bantları veya reçeteli ilaçların aksine, bunlar sigaraların aslında bunlarla ilişkili herhangi bir yan etkisi yoktur. Bu sigaralar, kendisiyle ilişkili herhangi bir karıncalanma veya kimyasal etkisi olmadığı için ilaç gibi herhangi bir nikotin sağlamaz. Ayrıca, bunları kullanmak reçeteli ilaçlarla nikotin elde etmekten çok daha kolaydır.

Bu sigaraların diğer bırakma yardımcılarına göre sahip olduğu bir başka avantajı, kullanımlarının daha uygun olmasıdır. Sigara içenlerin çoğu, sürekli olarak sigara taşımak zorunda kalırlarsa, bırakma konusunda ilgisiz kalırlar. Elektronik sigaralar, evden uzaktayken ve yine de bırakmak istediğinizde ihtiyacınız olanı almanızı kolaylaştırır. Sigaraların, insanların tütün içmeyi bırakmalarına yardımcı olmak için bu kadar popüler bir yol haline gelmesinin nedeni budur. Bu nedenden dolayı sizde en kaliteli ve en doğru seçimler için https://www.elektroniksigaravip4.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Bahis Siteleri